Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Staric Jesenik - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Staric Jesenik - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Staric Jesenik - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Staric Jesenik - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Staric
Lipovska 93
Jesenik 79001
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Staric ubytovanie Jesenik Aktuálne počasie: Čiastočne oblačnoDenná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 5 m/s


 

Hotel Staříč Ubytovanie Jeseník Česká Republika Hotel Jeseníky lacné ubytovaníe Jeseník

Hotel Jesenik Staric Hotel Staríč sa nachádza v okresnom meste Jeseník v Sliezsku, v malebnom prostredí pohoria Jeseníky. Samotná budova, aj keď prešla v minulom období niekoľkými väčšími rekonštrukciami, sa radí medzi najstaršie jesenické stavby a po architektonickej stránke je veľmi pozoruhodná.

Hotel Staríč má výhodnú pozíciu v centre mesta, čo prináša výborné podmienky ako pre turistov, tak aj pre obchodných cestujúcich. Autobusová i vlaková stanica je od hotela vzdialené cca 5 - 10 minút. Pred objektom budovy bolo v nedávnej dobe vybudované veľké mestské parkovisko pre osobné automobily a hneď naň nadväzuje mestský park.

Jeseník hotel Staríč ubytovanie:
V prvom poschodí budovy sa nachádza recepcia pre príjem hostí. Otvorené je každý deň od 12 ° ° - 22 ° ˝ hodiny. Druhé poschodie slúži ako ubytovacie priestory a je tu 5 dvojposteľových izieb s vlastnou kúpeľňou, toaletou, televízorom so satelitným prenosom a WiFi pripojením. Ostatné vybavenie izieb je štandardné. K dispozícii máme aj 1 jednolôžkovú izbu, rovnako vybavenú.

Hotel Staríč ubytovanie Jeseník stravovanie:
V prízemí hotela Staríč v Jeseníku sa nachádza novo zrekonštruovaná reštaurácia s herňou. Reštaurácia ponúka minútkovú kuchyňu, bohatú ponuku miešaných alkoholických a nealkoholických nápojov.
Prevádzková doba pondelok - nedeľa.
Oddelene v prízemí je tiež pivnica, tiež s celotýždennou prevádzkou.

Dovolenka Jeseníky hotel ubytovanie Staríč Jeseník okolie: Využitie pre turistov je pomerne veľké. Pretože ide o horskú oblasť, prídu si tu na svoje turisti v lete i v zime. V okolí Jeseníku je napríklad veľa lyžiarskych vlekov, bežeckých tratí a dobre značených turistických a cyklistických trás. Aj mestské kúpalisko, krytý bazén, tenisové kurty, fittnes centrum, squash, bowling a svetovo preslávené Priessnitzovy kúpele.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Hotel Jesenik Staric - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Jesenik Staric - hotel má reštauráciuHotel Jesenik Staric - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Jesenik Staric - možnosť pripojenia na internetHotel Jesenik Staric - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Jesenik Staric - akceptuje creditné karty VISAHotel Jesenik Staric - akceptuje creditné karty JCBHotel Jesenik Staric - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Jesenik Staric - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Jesenik Staric - Iybz sú vybavené televízoromHotel Jesenik Staric - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Jesenik Staric - Izby s vlastnou toaletou
Email: hotel-staric-jeseniky@cz-hotel.eu